Iedere dag geopend

Maandag

Maandag is fitness geopend van 09.00 - 22.00

Lesprogramma
16.15 Tuimeljudo
17.00 Judo 6/8
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
19.00 BBB
19.00 Grappling
20.00 Judo/BJJ 13+ W
20.15 XCO

Dinsdag

Op dinsdag is de fitness geopend van 09.00 - 22.00.

Lesrooster
16.00 Judo 5/7
17.00 Judo 8/11
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
19.00 Boxercise Ladies Only
19.00 Grappling/MMA
19.00 GO-outdoor
20.00 Judo 13+
20.15 Stability
21.00 Boxercise

Woensdag

Op woensdag is de fitness geopend van 09.00 - 22.00.

Lesrooster
09.00 XCO
13.45 Tuimeljudo 3/5
14.30 Judo 6/9
18.00 Judo 10/12
19.00 BURN
19.45 Braz. JiuJitsu

Donderdag

Op donderdag is de fitness geopend van 09.00 -22.00.

Lesrooster
16.00 Judo 5/7
17.00 Judo 8/10
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
19.00 Judo 13+ W
19.00 H.I.T.
20.00 Braz. JiuJitsu
20.00 XCO
21.00 Boxercise

Vrijdag

Op vrijdag is de fitness geopend van 09.00 - 22.00.

Lesprogramma
09.00 BBB
10.00 Stability
12.00 Centrale training
17.00 Judo 6/8
17.00 Judo 9/12
19.00 Boxercise

Zaterdag en Zondag

Op zaterdag en zondag zijn we geopend van 09.00 - 13.00.

Lesprogramma zaterdag
09.00 XCO
10.00 Judo wedstrijdselectie -12
11.00 Judo wedstrijdselectie -15, -18, -21

Lesprogramma zondag
09.15 Tuimeljudo
10.00 BJJ
10.30 BURN

 

Weekoverzicht

Maandag tot en met vrijdag zijn we geopend van 09.00 - 22.00. Zaterdag en zondag zijn we geopend van 09.00 - 13.00.

 Lesrooster Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00      XCO-workout   BBB  XCO-workout   
09.15             Tuimeljudo
10.00         Stability  Judo selectie -12 Brazilian Jiujitsu (BJJ)
10.30             BURN
11.00           Judo selectie -15, -18, -21   
13.45     Tuimeljudo 3/5        
14.30     Judo 6/9        
16.00   Judo 5/7   Judo 5/7      
16.15 Tuimeljudo            
17.00 Judo 6/8 Judo 8/11   Judo 8/10      
          Judo 6/8     
18.00 Judo wedstrijdselectie -12 Judo wedstrijdselectie -12 Judo 10/12 Judo wedstrijdselectie -12 Judo 9/12    
19.00 Judo 12+  Boxercise Ladies  BURN Judo 13+ Boxercise    
  BBB Grappling/MMA   H.I.T.      
    XCO-outdoor          
19.45     Brazilian Jiujitsu (BJJ)        
20.00 Judo/BJJ 13+ W Judo 13+   BJJ      
        XCO      
20.15 XCO-workout  Stability          
21.00   Boxercise    Boxercise