Iedere dag geopend

Maandag

Maandag zijn we geopend van 09.00 - 22.00

Lessen
 
16.15 Tuimeljudo
17.00 Judo 6/8
  Taekwondo beginnners
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
  Taekwondo gevorderden
19.00 BBB
  Grappling
20.00 Judo/BJJ 13+ W
20.15 XCO-Workout

Dinsdag

Op dinsdag zijn we geopend van 09.00 - 22.00. 

Lessen
 
16.00 Judo 5/7
17.00 Judo 8/11
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
  Taekwondo 10+
19.00 Boxercise Ladies Only
  Grappling/MMA
  GO-outdoor
20.00 Judo 13+
20.15 Stability
21.00 Boxercise

Woensdag

Op woensdag zijn we geopend van 09.00 - 22.00.

Lessen
 
09.00 XCO
13.15 Tuimeljudo 3/5
14.00 Judo 6/9
18.00 TKD wedstrijd
  Judo 10/12
19.00 XCO-burn
19.30 Braz. JiuJitsu

Donderdag

Op donderdag zijn we geopend van 09.00 -22.00.

Lessen
 
16.00 Judo 5/7
17.00 Judo 8/10
18.00 Judo wedstrijdselectie -12
19.00 Judo 13+ W
  H.I.T.
20.00 Braz. JiuJitsu
  XCO-workout
21.00 Boxercise

Vrijdag

Op vrijdag zijn we geopend van 09.00 - 22.00.

Lessen
 
09.00 BBB
10.00 Stability
12.00 Centrale training
16.00 Taekwon-Do Heroes
17.00 Taekwon-Do beginners
  Judo 6/8
18.00 Taekwon-Do gevorderden
  Judo 9/12
19.00 Boxercise
  BURN

Zaterdag en Zondag

Op zaterdag en zondag zijn we geopend van 09.00 - 13.00.

Lessen
zaterdag
09.00 XCO-workout
10.00 Judo wedstrijdselectie -12
11.00 Judo wedstrijdselectie -15, -18, -21

 

Lessen
zondag
09.15 Tuimeljudo
10.00 BJJ

Weekoverzicht

Maandag tot en met vrijdag zijn we geopend van 09.00 - 22.00. Zaterdag en zondag zijn we geopend van 09.00 - 13.00.

 Lesrooster Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00      XCO-workout   BBB  XCO-workout   
09.15             Tuimeljudo
10.00         Stability  Judo selectie -12 Brazilian Jiujitsu (BJJ)
11.00           Judo selectie -15, -18, -21 
13.15     Tuimeljudo 3/5        
14.00     Judo 6/9        
16.00   Judo 5/7   Judo 5/7      
16.15 Tuimeljudo       Taekwon-Do Heroes    
17.00 Judo 6/8 Judo 8/11   Judo 8/10 Taekwon-Do beginners    
  Taekwon-Do beginners       Judo 6/8     
18.00 Judo wedstrijdselectie -12 Judo wedstrijdselectie -12 Taekwondo W Judo wedstrijdselectie -12 Taekwon-Do gevorderden    
  Taekwon-Do gevorderden   Judo 10/12   Judo 9/12    
19.00 Judo 12+  Boxercise Ladies  BURN Judo 13+ Boxercise    
  BBB Grappling/MMA   H.I.T. BURN    
    XCO-outdoor          
19.30     Brazilian Jiujitsu (BJJ)        
20.00 Judo/BJJ 13+ W Judo 13+   BJJ    
        XCO      
20.15 XCO-workout  Stability          
21.00   Boxercise    Boxercise